Intencje

Intencje mszalne – 10-17 grudnia 2017

NIEDZIELA 10.12.2017 – II NIEDZIELA ADWENTU

8:00 Za + Julię Janikowską
10:00 Za + Romana Berke w rocznicę śmierci i ++ z rodzin Kozok i Berke
11:30 I int.: Do Op. Bożej z podz. za od. łaski, z prośbą. o Boże błog. i zdrowie dla Katarzyny Król z ok. urodzin
II int.: W int. Dzieci Maryi i ich najbliższych
14:00 W int. rocznych dzieci
15:00 Nieszpory
19:00 Za + Karolinę Jordan-Hentsel w 45 r. śmierci

PONIEDZIAŁEK 11.12.2017 – Dzień powszedni

5:45 Jutrznia z Godziną Czytań
6:30 I int.: Za ++: męża Franciszka, syna Marka, synową Annę, rodziców, teściów, ++ braci: Jerzego i Bernarda, szwagra Józefa, + siostrzenicę Sabinę, + bratową Monikę, ++ z rodzin Blochel i Książek oraz dusze w czyśćcu cierpiące
II int.: Za + Krystiana Giałbasa od kolegów i koleżanek z kl. V technikum elektrycznego
08:00 Za + Zygmunta Beliczyńskiego
18:00 I int.: Za + Gertrudę Smolorz oraz ++ z rodzin: Mydla, Rynowiecki, Smolorz i Soika
II int.: Za + Jana Mendykę
III int.: Za + syna Marcina Smyrek w 1 r. śmierci

WTOREK 12.12.2017 – Dzień powszedni

5:45 Jutrznia z Godziną Czytań
6:30 Za + Zygmunta Beliczyńskiego
8:00 I int.: Za ++ Magdalenę, Wiktora i Tomasza Tomeckich, ++ Ernę i Pawła Irek oraz + Stefanię Stabik
II int.: Za + Marka Machnika od przyjaciół z kopalni
18:00 I int.: Za + syna Tadeusza Piszczek w 30 r. śmierci
II int.: Za + Rozalię Grzegorzyca
III int.: Za + Marię i Ernesta Wojtynek, + siostrę Bronisławę oraz ++ Różę i Konrada Miozga

ŚRODA 13.12.2017 – Wspomnienie św. Łucji, dz. i męcz.

5:45 Jutrznia z Godziną Czytań
6:30 Za + Zygmunta Beliczyńskiego
8:00 Za + Michała Długaj od przyjaciół
18:00 I int.: Za + Józefę Mucha od Barbary i Stanisława
II int.: Za + Martę Baron od Żywego Różańca
III int.: Za + Jadwigę Wilczek od lokatorów Dąbrowskiego 88
19:00 Msza św. roratnia dla dorosłych i młodzieży

CZWARTEK 14.12.2017 – Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezb. i dK

5:45 Jutrznia z Godziną Czytań
6:30 Za + Zygmunta Beliczyńskiego
8:00 Za + z rodziny Nowak i dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 I int.: Za + Józefę Mucha od siostry Barbary z mężem
II int.: Za + Weronikę Duda od lokatorów ul. Cmentarnej 17, 19, 19a
III int.: Za + Magdalenę Budzisz

PIĄTEK 15.12.2017 – Dzień powszedni

5:45 Jutrznia z Godziną Czytań
6:30 Za + Zygmunta Beliczyńskiego
8:00 Za + Hildegardę Sałacińską
18:00 I int.: Za + męża Piotra Szoblika, + ojca Stefana, jego ++ rodziców, ++ teściów Anielę i Franciszka i ++ z rodziny Tomalik
II int.: Za + Rudolfa Kobak w 5 rocznicę śmierci, ++ rodziców Antoninę i Józefa i ++ z rodziny
III int.: Za + Helenę Weis

SOBOTA 16.12.2017 – Dzień powszedni

6:30 Za + Zygmunta Beliczyńskiego
8:00 I int.: Za + Helenę Wypiór w 1 r. śmierci, + męża Antoniego, ++ Józefę i Stanisława Trzepała
II int.: Za + Andrzeja Adamkiewicza w 1 r. śmierci
18:00 Za + Herberta Fonferka i ++ z rodziny

NIEDZIELA 17.12.2017 – III NIEDZIELA ADWENTU – GAUDETE

8:00 Za + Krystynę Białoń
10:00 Za + Zygmunta Beliczyńskiego
11:30 Za + Stanisława Cepa
14:00 Msza św. chrzcielna
15:00 Nieszpory
19:00 Za + Dominika Magnowskiego