Ogłoszenia

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II NIEDZIELA ADWENTU – 10.12.2017

Dziś kolekta na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać!

Przed kościołem dzisiaj zbiórka– w ramach ogólnopolskiej akcji –  na rzecz Kościoła katolickiego na Wschodzie na terenach Rosji, Ukrainy i in. krajów. Serdeczne Bóg zapłać!

Nieszpory dzisiaj o godz.15.00. Zapraszamy na Msze roratnie od poniedziałku do piątku o 18.00. W środę o 19.00 Msza roratnia dla młodzieży i dorosłych.

Nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. zapraszamy na spotkanie po Mszy wieczornej na probostwo.

Dzisiaj od 15.00 (wyjątkowo później) kolęda na ul. Ks. Wł. Opolskiego 7. W najbliższą sobotę od 14.00 odwiedzimy mieszkańców ul. Ks. Wł. Opolskiego 9 i Cmentarnej 11-26 a w niedzielę 17 grudnia ul. Księcia Opolskiego 11.

Zapraszamy do lektury nowego Gościa Niedzielnego.   Po Mszach – można nabywać opłatki wigilijne, świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”, kalendarze, kartki świąteczne, – dochód przeznaczony jest na cele charytatywne. Jest także do nabycia „Śląski kalendarz katolicki” na 2018 rok w formie książkowej w cenie 20 zł.

W zakrystii, w tygodniu w kancelarii są do nabycia bilety na wyjątkowy koncert „BETLEJEM w Spodku” 29 grudnia w piątek. Wystąpią m.in. Beata Bednarz, Natalia Kukulska, Mieczysław Szcześniak i in. Bilety są w cenie 40 zł, 60 i 80 zł.

W tyle kościoła można zabrać dla siebie i dla innych bezpłatne foldery z rozważaniami do Ewangelii każdego dnia tygodnia. Zapraszamy wszystkich do naszych rekolekcji ze Słowem Bożym. To Bóg w swoim Słowie nas zbawia i  przemienia. Przeżyjmy Adwent skupieni na modlitwie z Biblią w ręku!

W tyle kościoła u Dzieci Maryi można nabyć sianko na stół wigilijny, ozdoby świąteczne i pierniki własnego wypieku. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na wakacyjny wyjazd Dzieci Maryi.

Za tydzień kolekta na dalszy remont organów w naszym kościele.