Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  XI NIEDZIELA ZWYKŁA  17 czerwca 2018

Kolekta dzisiejsza na potrzeby naszej parafii.  Serdeczne Bóg zapłać!

Dziś o 15.00 nabożeństwo czerwcowe. W tygodniu nabożeństwa codziennie o 17.30.

Dziś przed kościołem dzieci z naszej ochronki poproszą o dar materialny na swoje kolonie charytatywne. Serdeczne Bóg zapłać!

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej jutro w poniedziałek o 18.45 na probostwie. Prosimy odpowiedzialnych za poszczególne wspólnoty parafii przygotować sprawozdanie z działalności wspólnot w minionym roku duszpasterskim.

We wtorek o 18.00 ks. bp Marek Szkudło udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Nie będzie w tym dniu nabożeństwa czerwcowego. Zapraszamy wszystkich do udziału, a zwłaszcza rodziny, znajomych i przyjaciół naszych bierzmowańców.

W piątek o godz. 9.00 Msza św na zakończenie roku szkolnego dla szkół ponadgimnazjalnych. Dla dzieci szkół podstawowych Msza św na zakończenie roku szkolnego o godz. 16.30

Zachęcamy do nabycia kolejnego numeru Gościa Niedzielnego. Jest także wakacyjny numer „Małego Gościa” dla dzieci w cenie 5 zł.

Zapraszamy na 42 Chorzowską Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy w dn. 26-30 sierpnia. Idziemy pieszo 3 dni z noclegami w Świerklańcu i Woźnikach. Po dwóch dniach w Częstochowie wracamy autokarem do Piekar i pieszo do Chorzowa. Koszt noclegu w Częstochowie, transportu bagażu i autokaru 140 zł. Zapisy w kancelarii. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze zapisywanie się. Zwracamy się z prośbą o pomoc i wsparcie finansowe dla pielgrzymów, których nie stać na pokrycie kosztów pielgrzymki. Ofiary proszę przekazywać do kancelarii  parafialnej. Za wszystkich darczyńców będziemy się codziennie modlić w czasie pielgrzymki.

Za tydzień kolekta na  potrzeby parafii.

Parafia św. Antoniego w Chorzowie zaprasza dzisiaj od 1500 do 2100  na Rodzinny Festyn u Antonika. W programie atrakcje dla dzieci i dorosłych, koncerty, zabawy, gastronomia oraz losowanie atrakcyjnych nagród. O godz. 2000 koncert zespołu DE SILVERS. Wstęp wolny.17

Urząd Miasta Chorzów zaprasza do parafii św. Marii Magdaleny na uroczystą Mszę św.  w intencji mieszkańców Chorzowa 24 czerwca o godz. 11.00 z okazji upamiętnienia historycznych wydarzeń związanych z powstaniem miasta Chorzowa i 150 rocznicą nadania praw miejskich Królewskiej Hucie.

Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Chorzowie przy ul. Kościuszki 11 przypomina, że do końca tygodnia trwa rekrutacja do klas I i II. Zainteresowanych prosi się o składanie dokumentów w sekretariacie szkoły.