Ogłoszenia

W tym tygodniu rozpoczyna się w Kościele Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Módlmy się także i my o pokonanie wszelkich przeszkód w wierze i miłości, aby rychło nastała jedna owczarnia i jeden Pasterz w Chrystusowym Kościele.

Dziś kolekta na rozbudowę domu formacyjnego w Wiśle-Jaworniku.  Serdeczne Bóg zapłać!

Nieszpory dzisiaj o 15.00.

W  środę  o 18.30 w kościele spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Przypominamy, że można uczestniczyć w katechezie przez transmisję na kanale yuotubowym (wejście przez stronę internetową parafii). Na spotkaniu rozdane będą plany kolejnych spotkań dla rodziców i dzieci w ramach przygotowania do I Komunii św.

W sobotę 24.01 w naszym kościele Eucharystia dla Legionu Maryi połączona z różańcem i konferencją w ramach spotkania opłatkowego. Mogą oczywiście uczestniczyć wszyscy chętni, nie tylko członkowie i auksyliatorzy Legionu Maryi.

Od stycznia przyjmujemy już rezerwacje intencji mszalnych jubileuszowych  i urodzinowych na 2022 rok, od lutego pozostałe msze za zmarłych.

Zapraszamy do lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego, a w nim m. in. bardzo ciekawy wywiad z dr Ewą Dąbrowską nie tylko o diecie owocowo-warzywnej, ale także o zbawiennych skutkach postu, modlitwy i jałmużny dla naszych dusz i ciał.

Za tydzień kolekta na nowe ogrzewanie  naszego kościoła.