Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  III NIEDZIELA WIELKANOCNA 15  kwietnia 2018

Witamy w naszej parafii ks. dra Grzegorza Strzelczyka.  Wygłosi do nas Słowo Boże w związku z przygotowaniem kandydata z naszej parafii do święceń diakonatu stałego.

Dziś o 15.00 nabożeństwo drogi światła – rozważanie 14 stacji z Chrystusem Zmartwychwstałym.

W poniedziałek i czwartek o 19.30 w kościele otwarte dla wszystkich spotkania z Chrystusem Miłosiernym w głoszonym Słowie Bożym. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną słuchać Słowa Bożego, którzy może nie widzą sensu życia, którzy cierpią nie znajdując rozwiązania dla swoich problemów. Bóg przychodzący w swoim słowie pełnym miłości,  przez świadectwo kapłana i świeckich pragnie oświecać i umacniać wiarę słuchających. Serdecznie zapraszamy!

W środę o 18.45 w salkach obok probostwa kolejna katecheza dla dorosłych. Propozycja tematu: o fenomenie wartości w ujęciu ks. Krzysztofa Grzywocza.

W piątek o 16.30 Msza Św. szkolna.

W piątek o 17.00 spotkanie patrycjuszy Legionu Maryi w salkach obok probostwa. Pielgrzymka Legionu Maryi do Piekar Śl. odbędzie się w sobotę 28 kwietnia. Wyjazd o 8.30. Zapisy w Biurze Radia Maryja.

Dziś po Mszach św. w tyle kościoła Dzieci Maryi będą sprzedawały domowe wypieki, ciasta i mafinki. Polecamy się Waszej  życzliwości. Zebrane pieniądze przeznaczone będą na rekolekcje wakacyjne dla dzieci.

Można nabywać już cegiełki, które pomogą w organizacji Parafialnego Święta Rodziny w niedzielę 20 maja. Cegiełki opatrzone imieniem i nazwiskiem prosimy przynieść w niedzielę 20 maja. Będą tradycyjnie brały udział w rozlosowaniu nagród. Można też do kancelarii przynosić fanty, które będą rozlosowywane w dniu święta. Za wszelkie wsparcie naszego wspólnego dzieła serdeczne Bóg zapłać!

Zapraszamy chętnych chłopców w wieku 7-16 lat do wzięcia udziału w wakacyjnym wyjeździe naszych ministrantów do Kalnej koło Żywca w dniach 24.06 do 2.07. Więcej informacji i zgłoszenia u ks. Karola.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie wychowawców kolonijnych 18-22 kwietnia w salkach obok probostwa. Cena 160 zł. Zbiórka o godzinie 15.30 przed budynkiem probostwa.

W przyszłą niedzielę na Eucharystii o 11.30 dzieci pierwszokomunijne będą miały pobłogosławione swoje stroje komunijne.