Położone w malowniczym otoczeniu beskidzkich lasów i gór. Sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i poznawaniu Boga w bezpiecznej i radosnej atmosferze. Msza święta, modlitwa, spotkania w małych grupach, ciekawe spotkania z zaproszonymi gośćmi, wycieczki, pogadanki tematyczne, zajęcia rekreacyjne i sportowe i wiele innych atrakcji zapewni niezapomniane przeżycia i wspomnienia, a z Bożą pomocą dzieci wrócą do domów przemienione (na dobre).

Oaza Dzieci Bożych jest skierowana do dzieci szkoły podstawowej w wieku 8-12 lat, chcących przeżyć wspaniałą przygodę poznania Pana Boga, rówieśników i otaczającej przyrody.

Przez cały czas trwania zapewniamy opiekę duchową księdza i wykwalifikowanej diakonii.

Terminy:
Turnus 1: 28 czerwca – 12 lipca 2017
Turnus 2: 16 – 30 lipca 2017
Turnus 3: 5 – 19 sierpnia 2017

Koszt rekolekcji: 670 zł

W ramach organizowanych rekolekcji uczestnicy wspólnie modlą się, bawią, pracują w grupach, śpiewają, uczestniczą w Eucharystii i robią wiele, wiele innych fascynujących rzeczy na chwałę Pana radując się obecnością drugiego człowieka. Rekolekcje trwają piętnaście dni (razem z dniem przyjazdu i wyjazdu), a w ich ramach dzieci uczestniczą również w Dniu Wspólnoty. Każdy uczestnik uczy się czerpania radości z modlitwy, odpowiedzialności, większego zaangażowania w Eucharystię.

W razie pytań proszę dzwonić pod nr 511 225 451.

Jak zgłosić się na ODB – zajrzyj tutaj!

Zobacz zdjęcia z poprzednich lat…