Na stronie o ks. Krzysztofie Grzywoczu można znaleźć rozmowę z naszym proboszczem ks. Emanuelem Pietrygą. Rozmowa ta jest jedną z siedmiu spotkań w ramach projektu „Rozmowy na Wielki Post z ks. Krzysztofem Grzywoczem”.
Rozmowa 5. SPOJRZENIE
Tym razem sięgamy po nagrania z sesji „Pójdźcie na miejsce osobne”, którą ks. Grzywocz – razem z Jackiem Prusakiem SJ – prowadził w Centrum Duchowości oo. jezuitów w Częstochowie (2002 r.). O potrzebie adoracji i odpoczynku rozmawiamy z ks. Emanuelem PIETRYGĄ – proboszczem parafii św. Jadwigi Śląskiej w Chorzowie – który także dzieli się swoim doświadczeniem spotkania ks. Krzysztofa.
Link do rozmowy na

W tle towarzyszy nam muzyka Scotta Buckleya https://www.scottbuckley.com.au/
OPIS całości:
O serii: 7 wielkopostnych tygodni, 7 gości, 7 spotkań z Ks. Grzywoczem odkrywanym przez pryzmat 7 jego publikacji. A także 7 propozycji ćwiczeń na Wielki Post, zainspirowanych omawianymi publikacjami. Pierwszy odcinek już 4 III 2022 r. Gośćmi Ryszarda Palucha będą: Witold Chmielewski, Rafał Janus, Marta Makarczuk, ks. Mirosław Maliński, ks. Emanuel Pietryga, ks. Krzysztof Wons SDS, ks. Łukasz Żaba.