W maju czczona była Matka Boża, a czerwiec poświęcony jest Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Nabożeństwo czerwcowe z adoracją Najświętszego Sakramentu i litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa rozpowszechniło się w XIX wieku we Francji.
Parafia św. Jadwigi w Chorzowie
Spodobało się Bogu zbawić ludzi nie inaczej jak tylko we wspólnocie…





