Kolęda


PLAN KOLĘDY

26 listopada, sobota, g. 14.00 – 20.00
ul. Dąbrowskiego 47, 49, 51, 53, 55a, 57
ul. Dąbrowskiego 38, 40, 42, 44
ul. Dąbrowskiego 46, 48, 48a,50 i Drzymały 6

27 listopada, niedziela, g. 14.00 – 20.00
ul. Dąbrowskiego 52, 52a,58 i Drzymały 12b, 12c

ul. Dąbrowskiego 64a, 66, 66a, 68, 70
ul. Dąbrowskiego 60, 62, 62a, 62b, 62c, 64
ul. Drzymały 10, 10a, 12, 12a

3 grudnia, sobota, g. 14.00 – 20.00
ul. Mielęckiego 1, 7, 9, 9a,23, 29 i Chrobrego 1, 2, 2a

ul. Mielęckiego 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47
ul. Mielęckiego 2, 6, 10, 14, 16,18,20, 24, 26

4 grudnia, niedziela, g.15.00-20.00
ul. Mielęckiego 28, 30, 34

ul. Mielęckiego 36, 38, 40, 44
ul. Sienkiewicza 1 Kazimierza 3,1,4,2,7 ul. Moniuszki 4,3

10 grudnia, sobota, g.14.00-20.00
ul. Kazimierza 8

ul. Kazimierza 10, 5 ul. Katowicka 78, 80, 105
ul. Hajducka 4, 6, 8, 10, 12, 24, 28, 32, 36
ul. Hajducka 44, 46, 48
ul. Hajducka 3, 5, 7, 9, 11, 17

11 grudnia, niedziela, g.14.00-20.00
ul. Hajducka 38, 40, 42
ul. Hajducka 50, 54, 56, 58, 60, 61, 63, 65, 65a
ul. Hajducka 23, 25, 27

17 grudnia , sobota , g.14.00-20.00 
ul. Hajducka 29, 31, 33, 35, 37, 39
ul. Hajducka 41, 43, 45, 47
ul. Hajducka 49, 51 53, 59
ul. Chrobrego 19, 21, 20, 22

18 grudnia, niedziela, g. 14.00-20.00
ul. Księcia Władysława Opolskiego 1

27 grudnia, wtorek, g.15.00-20.00
ul. Cmentarna 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20
ul. Sienkiewicza 2, 4, 11, 12, 14, 16
ul. Żeromskiego 4, 6, 10, 14, 16,13, 15, 17,19
ul. Cmentarna 30, 32, 34, 3, 7, 9
ul. Cmentarna 11, 13, 15, 17, 25b

28 grudnia, środa, g. 15.00-20.00
ul. Cmentarna 24, 26, 25a, 19, 19a
ul. Cmentarna 36, 38, 21, 25
ul. Pułaskiego
ul. Sobieskiego 4, 6, 10, 12

29 grudnia, czwartek, g.15.00-20.00
ul. Sobieskiego 1, 5, 7, 14

ul. Powstańców 1, 1a, 3, 5
ul. Powstańców 7, 9, 11
ul. Powstańców 2, 4, 6, 8, 8a, 10, 12, 14, 16, 18

30 grudnia piątek, g. 15.00-20.00
ul. Powstańców 20, 20a, 22, 24

ul. Powstańców 26, 28, 28a, 32, 34
ul. Powstańców 42, 42a, 44, 46, 50, 52
ul. Powstańców 54, 56, 58, 60

2 stycznia, poniedziałek, g.15.00-20.00
ul. Powstańców 60a, 67, 69, 71

ul. Powstańców 15, 17, 19
ul. Powstańców 21, 23
ul. Powstańców 29, 31, 33, 35, 37, 39

3 stycznia, wtorek, g. 15.00 – 20.00
ul. Powstańców 41, 49, 51, 51a, 53

ul. Powstańców 55,57, 59, 65
ul. Truchana 2, 4, 8, 10, 12
ul. Truchana 14, 16, 18, 20, 22, 24
ul. Truchana 24a, 24b, 26, 28, 30, 32, 34

4 stycznia, środa, g. 15.00 – 20.00
ul. księcia Władysława Opolskiego 3

ul. Truchana 36, 38, 40, 42, 44
ul. Jagiellońska 1a, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

5 stycznia, czwartek, g. 15.00 – 20.00
ul. księcia Władysława Opolskiego 5

ul. Truchana 46,48,52, 56, 58,60
ul. Strzelców Bytomskich 4, 6, 8

6 stycznia, piątek, g. 14.00 – 20.00
ul. Truchana 62, 64, 66, 68, 70, 72

ul. Rynek 13, 12, 11, 3, 4, 7, 8,
ul. Truchana 19, 21, 23, 25
ul. Zjednoczenia 1, 2, 4

7 stycznia, sobota , g. 14.00– 20.00
ul. księcia Władysława Opolskiego 7
ul. Truchana 27, 29, 31, 33, 35
ul. Strzelców Bytomskich 1, 3, 5, 11, 14, 16, 18, 20

8 stycznia niedziela, g.14.00-20.00 
ul. księcia Władysława Opolskiego 9

9 stycznia, poniedziałek g. 15.00 – 20.00
ul. księcia Władysława Opolskiego 11
ul. Truchana 37, 39, 41, 43, 45, 47

10 stycznia, wtorek, g. 15.00-20.00 
ul. Wolności 7, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 27a, 29, 29a
ul. Truchana 49, 51, 53 i Głogowska
ul. Wolności 1, 3, 5, ul. Faski
ul. Wolności 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43
ul. Wolności 45, 45a, 47, 49, 53, 55

11 stycznia, środa, godz.15.00-20.00
ul. Wolności 57, 59, 61, 63, 65, 67
ul. Wolności 69, 71, 75, 77
ul. Wolności 83, 87, 89 91, 91a
ul. Wolności 4, 6, 8, 14, 16, 18, 22
ul. Wolności 24, 26, 28, 30, 32, 34
ul. Wolności 36, 38, 40a, 42, 44, 48, 50, 52, 54

12 stycznia, czwartek, g.15.00-20.00
ul. Rostka 4,1 Dworcowa 2,3 Pl. Dworcowy 1
ul. Wolności 56, 58, 60, 62, 70
ul. Wolności 72, 74, 76, 78, 80
ul. Wolności, 82, 84, 84a, 86, 88 90, 92
ul. Wolności 94, 96, 98, 102
ul. Wolności 104, 106, 108, 110,112

15 stycznia, niedziela, g.14.00-20.00          kolęda dodatkowa