Niedziela – 17.03 – V Niedziela Wielkiego Postu
08:00 Za ++ rodziców Helenę i Stefana Jakubiak
10:00 Do Op. Bożej z podz. za odebr. łaski, z prośbą o Boże błog. i zdr. dla Adama Trubny z ok. 50 urodzin
11:30 Do Op. Bożej w podz. za dar życia, z prośbą o Boże błog., zdrowie, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej dla Borysa z ok. 10 urodzin
14.00 Za + Grażynę Mazur
15:00 Gorzkie Żale
19:00 Za ++ z rodziny Woźniak i Cabała
Poniedziałek -18.03 – Dzień powszedni
5:45 Jutrznia z Godziną Czytań
6.30 Za + Grażynę Mazur
8.00 Za + męża Jerzego na pamiątkę urodzin
18:00 Za + męża Romana Kwoskę w 6 rocz. śmierci, ++ teściów i dusze w czyśćcu cierpiące
Wtorek – 19.03 Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP
5:45 Jutrznia z Godziną Czytań
6:30 Za + Józefa Cichonia na pamiątkę urodzin
8:00 Za + Stefanię Niesporek w 22 r. śmierci, + męża Józefa i ++ z rodziny
18:00 I int.: Za + Herberta Figiela w 20 rocznicę śmierci
II int.: Za + Grażynę Mazur
Środa – 20.03- Dzień powszedni
5:45 Jutrznia z Godziną Czytań
6:30 I int.: Za + Grażynę Mazur
II int.: Za + Zofię Kowalów w rocznicę śmierci
8:00 Do Op. Bożej i Aniołów z podz. w pewnej intencji od Jana Mieńciuka
18:00 I int.: Za + Janusza Grzelaka w 1 rocznicę śmierci
II int.: Za + Józefa Ochmanna w 1 rocznicę śmierci
Czwartek – 21.03 – Dzień powszedni
5:45 Jutrznia z Godziną Czytań
6:30 Za + Małgorzatę Cerkaską
8:00 Za + Grażynę Mazur
18:00 Za + Romana Sentka w 10 rocz. śmierci, ++ z rodzin Sentek i Brzeźniak oraz wszystkich ++ krewnych z obu stron
19:00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała
Piątek – 22.03 Dzień powszedni
5:45 Jutrznia z Godziną Czytań
6:30 Za + Grażynę Mazur
8:00 Za ++ z rodziny Nowak i dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 I int.: Za + Magdalenę Malaka w 1 rocznicę śmierci
II int.: Za + Irenę Kulas
Sobota – 23.03 – Dzień powszedni
6:30 Za + Grażynę Mazur
8:00 Za + + Annę i Władysława Machurów oraz ++ Magdalenę i Stanisława Raczyńskich
18:00 Za + Helenę Malik, + siostrę Danutę i ++ z rodziny Lorenc
Niedziela – 24.03 – Niedziela palmowa Męki Pańskiej
08:00 Za + Henryka Klaczek w 10 r. śm.
10:00 W int. żyjących i zmarłych członków wspólnoty „Sąsiedzi Razem”
11:30 W int. Krystyny Dziemba z ok. urodzin
14.00 Za ++ Kazimierę i Antoniego Lepiarczyków i + Błażeja Lepiarczyka
15:00 Gorzkie Żale
19:00 Za ++ Zenonę Chmiel i + córkę Bożenę Chmiel