Ogłoszenia

W niedzielę: kolekta na odnowienie i uszczelnienie witraży w naszym kościele. Bóg zapłać!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nas w  trakcie kolędy – odwiedzin duszpasterskich. Przyjęło nas dokładnie 977  rodzin czyli 44 % tych, którzy przyjęli nas dwa lata temu przed pandemią. Serdeczne Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, rozmowy duszpasterskiej. Dziękujemy także za ofiary składane na pokrycie kosztów nowego ogrzewania naszego kościoła, także tym, którzy przelewali ofiary na konto i tym, którzy  składali ofiary mimo tego, że nie mogli nas przyjąć do swoich domów. Szerzej na temat kolędy napiszę w najbliższych „Wiadomościach św. Jadwigi”. Póki co polecamy w dzisiejszym Gościu Niedzielnym bardzo ciekawy list ks. Damiana Bednarskiego na temat sensu kolędy nawet w  czasie pandemii.  Serdeczne Bóg zapłać!

W czwartek o 19.00 Msza św. o uzdrowienie duszy i ciała.

W sobotę Legion Maryi zaprasza na adorację przy żłóbku w  naszym kościele od godz.14.00. O 15.00 w ramach tego czuwania Eucharystia.

Przypominamy, że od stycznia przyjmujemy już rezerwacje intencji mszalnych jubileuszowych i urodzinowych na 2023 rok, od  1  lutego pozostałe.

W przyszłą niedzielę  kolekta na nowe ogrzewanie naszego kościoła.