Ogłoszenia

Jezus jest wypełnieniem proroctw. On sam. Jego Osoba jest światłością, Dobrą Nowiną o królestwie, gdzie nie ma już podziałów, chorób, słabości, a przede wszystkim śmierci, zwyciężonej mocą Jego krzyża. Każda niedziela uobecnia zmartwychwstanie Jezusa, zwycięstwo światłości. Każda Eucharystia sprawia, że należymy coraz bardziej do Niego i tylko do Niego.

Kolekta dzisiaj na spłatę kredytu za termomodernizację naszego kościoła. Bóg  zapłać!

Dziś o 15.00 nieszpory.

W czwartek o 19.00 w naszym kościele Msza św. o uzdrowienie duszy i ciała.

W piątek o 18:00 Msza św. za + ks. Henryka Markwicę na pamiątkę urodzin.

W sobotę w dużej sali Domu Parafialnego spotkanie opłatkowe auksyliatorów Legionu Maryi

Przypominamy, że od stycznia przyjmujemy rezerwacje intencji mszalnych jubileuszowych i urodzinowych na 2024 rok. Od lutego pozostałe msze za zmarłych.

Jest do nabycia nowy Gość Niedzielny, a w nim szczególnie polecamy recenzję książki osobistego sekretarza papieża Benedykta XVI, opowiadającej o latach spędzonych przez niego u boku zmarłego papieża. Jest również Mały Gość Niedzielny, w którym dzieci znajdą modlitwę za babcię i dziadka.

 Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę w sierpniu do sanktuariów alpejskich Lourdes, La  Salette, Ars, Altoting i in. Bliższe szczegóły na stronie internetowej parafii, do zabrania z zakrystii i  u ks. Karola. Zapisy w kancelarii.

 Są  także wolne miejsce na wyjazd do Lizbony w  sierpniu połączony z odwiedzeniem Fatimy i Santiago de Compostella, szczegóły  u ks. Piotra.

„Dyrektor Zespołu Szkół Muzycznych w Tychach zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 roku życia, którzy chcieliby podjąć naukę gry na instrumencie na DZIEŃ OTWARTY 3 II na godzinę 17:00. Tego dnia odbędzie się koncertowa prezentacja instrumentów oraz możliwość praktycznego zapoznania się z nimi a także okazja do porozmawiania z nauczycielami.

Nie trzeba znać nut  – wystarczy tylko zapisać się do szkoły – nauka jest bezpłatna, instrument można wypożyczyć. Zapisy już trwają!

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej szkoły w  zakładce: „Rekrutacja”

Kolekta za tydzień na potrzeby naszej parafii.