Ogłoszenia

Kolekta dziś na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać!

Witamy w naszej parafii O. Krzysztofa Jezierskiego oblata z Koszutki, który wygłosi do nas Słowo Boże i po Mszach św. będzie rozprowadzał kalendarze misyjne Ojców Oblatów.

W poniedziałek obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP zwaną świętem Matki Bożej Zielnej.  Msze według porządku niedzielnego.  Kolekta na potrzeby parafii. Poświęcenie kwiatów i ziół na każdej Mszy św. Przed Mszami św. będzie można nabywać bukiety przygotowane z roślin naszego ogrodu biblijnego. Dochód przeznaczony będzie na ubogich naszej parafii.

 Są jeszcze wolne miejsca na autokar na „Dzień Chorzowski” 29  sierpnia w poniedziałek, by dołączyć do pielgrzymów, którzy dotrą na Jasną Górę pieszo. Eucharystia w kaplicy Cudownego Obrazu o 11.00, a  potem Droga Krzyżowa na Wałach. Wyjazd o 8.00. Koszt 40 zł

Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”, a w nim m.in. o  tajemnicy wiary jaką jest Wniebowzięcie NMP, a także o tym,  jak ważne jest w naszym życiu przytulanie się.

Za tydzień kazania wygłosi O. Adama Zagaja kombonianin, a po Mszach św. będzie rozprowadzał wyroby rękodzieła z misji. Kolekta za tydzień na potrzeby naszej parafii.

Za tydzień pielgrzymka kobiet do Piekar Śl. Pieszo wyruszamy o 6.30 spod probostwa. Serdecznie zapraszamy wszystkie panie i dziewczęta do udziału! Zaproszenie ks. Arcybiskupa…