Parafia św. Jadwigi w Chorzowie

Spodobało się Bogu zbawić ludzi nie inaczej jak tylko we wspólnocie…

Ogłoszenia duszpasterskie

14 kwietnia 2024

Dziś kolekta na spłatę kolejnej raty kredytu na termomodernizację naszego kościoła. Bóg zapłać!

Dziś o 15.00 nabożeństwo drogi światła – rozważanie 14 stacji z  Chrystusem Zmartwychwstałym i koronka do Bożego miłosierdzia.

Przed kościołem dzisiaj zbiórka charytatywna na zakup chleba i  żywności dla najuboższych naszej parafii. Samego tylko chleba wydajemy codziennie ok. 15 bochenków. Serdeczne Bóg zapłać za  jakiekolwiek wspomożenie naszej działalności charytatywnej.

W poniedziałki i piątki o 19.00 w naszym kościele katechezy dla  dorosłych i młodzieży, dla wszystkich chętnych, dla małżonków, dla samotnych, dla rozwiedzionych, znajdujących się w różnych sytuacjach życiowych. Serdecznie zapraszamy.

W piątek Msza szkolna dla dzieci o 16.30, a po niej warsztaty dla  dzieci w salkach.

Fundacja Rodzin Polskich im. św. Jana Pawła II w  Świętochłowicach w dniach 14 – 21 kwietnia organizuje w naszym kościele wystawę poświęconą budowie „Domu, który stawia na nogi”, który będzie służył dzieciom i seniorom. W przyszłą  niedzielę 21  kwietnia po wszystkich Mszach Świętych przedstawiciele Fundacji będą zbierać przed kościołem ofiary na cel budowy tego Domu.

Polecamy nowy numer Gościa Niedzielnego, a w nim m.in. artykuły o  przyjęciu chrześcijaństwa przez Polskę, związane z 5 rocznicą ustanowienia przez Sejm RP Narodowego Święta Chrztu Polski

Za tydzień kolekta na prace remontowe i inwestycje w naszym ogrodzie biblijnym.